Sadržaj
Fotografija tipkovnice telefona i prst na broju 8
GRAWE SERVIS

Servis za korisnike na stranim jezicima

Pričamo Vaš materinji jezik! We speak your mother tongue! Wir sprechen Ihre Muttersprache! Nous parlons votre langue maternelle! Parliamo la vostra lingua madre! Hablamos su lengua materna! Govorimo vaš materni jezik! Hovoríme vaším materinským jazykom!

 

U nastavku možete pronaći popis naših prodavača koji govore strane jezike i stoje vam raspolaganju na Vašem materinjem jeziku.

Here you can find a list of our agents with knowledge of foreign languages. They are available to provide advise in your mother tongue.

Hier finden Sie eine Liste unserer Kundenberater mit Fremdsprachenkenntnissen. Diese stehen Ihnen für eine Beratung in Ihrer Muttersprache gerne zur Verfügung.

Vous trouverez ici une liste de nos agents en clientèle ayant une connaissance des langues étrangères. Ils sont disponibles pour vous conseiller dans votre langue maternelle.

Qui potete trovare l’elenco dei nostri agenti che parlano lingue straniere. Contattateli per ricevere informazioni sui nostri prodotti nella vostra lingua madre.

Aquí pueden encontrar la lista con nuestros agentes que hablan idiomas extranjeros. Contáctelos para recibir informaciones sobre nuestros productos en Vuestra lengua materna.

Tukaj lahko najdete seznam naših svetovalcev s znanjem tujih jezikov. Na voljo so za svetovanje v maternem jeziku.

Tu nájdete zoznam našich poradcov so znalosťami cudzích jazykov. Sú k dispozícii na poskytovanie poradenstva vo vašom materinskom jazyku.

 

 

 

 

 

 

Engleski jezik - English - Englisch

Adriano Antonac, Buje (Istra), adriano.antonac@grawe.hr, +385 99 2495 329

Ana Asanović, Split (Dalmacija), ana.asanovic@grawe.hr, +385 98 559 936

Emina Bakal, Pula (Istra), emina.bakal@grawe.hr, +385 99 7690 040

Nataša Bile Bratulić, Pazin (Istra), natasa.bile-bratulic@grawe.hr, +385 98 9300 715

Mislav Bojčić, Split (Dalmacija), mislav.bojcic@grawe.hr, +385 98 659 499

Brajković Brigita, Pazin (Istra), brigita.brajkovic@grawe.hr, +385 92 3039 002

Gorana Brnabić, Rijeka (Kvarner), gorana.brnabic@grawe.hr, +385 95 8951 715

Ana Brnabić, Zadar (Dalmacija), ana.brnabic@grawe.hr, +385 95 8853 831

Petar Bulum, Metković (Dalmacija), petar.bulum@grawe.hr, +385 98 725 712

Predrag-Ivan Carević, Slavonki Brod (Slavonija), predrag-ivan.carevic@grawe.hr, 385 91 150 8496

Uroš Dević, Zagreb (Središnja Hrvatska), uros.devic@grawe.hr, +385 92 1672 900

Petra Dilber, Zadar (Dalmacija), petra.dilber@grawe.hr, +385 99 7305 920

Donna Dodig, Split (Dalmacija), donna.dodig@grawe.hr, +385 99 8149 485

Elena Donda, Rijeka (Kvarner), elena.donda@grawe.hr, +385 91 5127 334

Marina Đurđević, Buje (Istra), marina.djurdjević@grawe.hr, +385 91 1536 107

Daniela Gašpar, Split (Dalmacija), daniela.gaspar@grawe.hr, +385 98 170 4101

Anita Grgić, Makarska (Dalmacija), anita.grgic@grawe.hr, +385 98 784 191

Andrea Herc Maršić, Zaprešić (Središnja Hrvatska), andrea.herc-marsic@grawe.hr, +385 91 5317 840

Esma Hodžić, Pula (Istra), esma.hodzic@grawe.hr, +385 91 512 3632

Ana Jadreško, Metković (Dalmacija), ana.jadresko@grawe.hr, +385 95 7411 111

Anita Magovac, Zagreb (Središnja Hrvatska), anita.magovac@grawe.hr, +385 91 7890 118

Igor Markov, Zagreb (Središnja Hrvatska), igor.markov@grawe.hr, +385 99 4981 098

Valentina Matić, Metković (Dalmacija), valentina.matic@grawe.hr, +385 95 5256 031

Snježana Matić Nižetić, Selca, Otok Brač (Dalmacija), snjezana.matic-nizetic@grawe.hr, +385 95 9077 262

Nikola Miše, Trogir (Dalmacija), nikola.mise@grawe.hr, +385 91 7355 126

Danijela Mrvčić, Rijeka (Kvarner), danijela.mrvcic@grawe.hr, +385 91 9583 414

Krunoslav Pečar, Bjelovar (Središnja Hrvatska), krunoslav.pecar@grawe.hr, +385 91 5409 140

Andreja Polanc, Delnice (Kvarner), andreja.polanc@grawe.hr, +385 98 865 964

Valentina Popović, Pula (Istra), valentina.popovic@grawe.hr, +385 99 7305 931

Linda Prnjak, Split (Dalmacija), linda.prnjak@grawe.hr, +385 91 5177 747

Dean Putina, Pula (Istra), dean.putina@grawe.hr, +385 98 441 882

Danijel  Radić, Zagreb (Središnja Hrvatska), danijel.radic@grawe.hr, +385 98 1844 000

Domagoj Rajić, Metković (Dalmacija), domagoj.rajic@grawe.hr, +385 99 8472 699

Tajana Raunić, Rijeka (Kvarner), tajana.raunic@grawe.hr, +385 95 8242 510

Matija Sedlar, Županja (Slavonija), matija.sedlar@grawe.hr, +385 91 5354 353

Hrvoje Sekulić, Slavonki Brod (Slavonija), hrvoje.sekulic@grawe.hr, +385 95 563 7390

Damir Spahić, Zagreb (Središnja Hrvatska), damir.spahic@grawe.hr, +385 98 359 795

Andreja Suligoj Dragović, Zagreb (Središnja Hrvatska), andreja.suligoj-dragovic@grawe.hr, +385 91 5039 731

Stipica Širinić, Šibenik (Dalmacija), stipica.sirinic@grawe.hr, +385 98 668 339

Davor Škorić, Rijeka (Kvarner), davor.skoric@grawe.hr, +385 99 7874 286

Katja Škropeta, Umag (Istra), katja.skropeta@grawe.hr, +385 91 7949 944

Danijel Španić, Bjelovar (Središnja Hrvatska), danijel.spanic@grawe.hr, +385 99 7305 922

Damjan Odisej Vranjković, Split (Dalmacija), damjan-odisej.vranjkovic@grawe.hr, +385 95 9690 191

Vesna Vučković, Metković (Dalmacija), vesna.vuckovic@grawe.hr, +385 98 9420 526

Njemački jezik - German - Deutsch

Gorana Brnabić, Rijeka (Kvarner), gorana.brnabic@grawe.hr, +385 95 8951 715

Mila Bulić, Metković (Dalmacija), mila.bulic@grawe.hr, +385 99 8472 699

Mihaela Došen, Osijek, (Slavonija), mihaela.dosen@grawe.hr, +385 91 2255 125

Daniela Gašpar, Split (Dalmacija), daniela.gaspar@grawe.hr, +385 98 170 4101

Anita Grgić, Makarska (Dalmacija), anita.grgic@grawe.hr, +385 98 784 191

Danijela Mrvčić, Rijeka (Kvarner), danijela.mrvcic@grawe.hr, +385 91 9583 414

Krunoslav Pečar, Bjelovar (Središnja Hrvatska), krunoslav.pecar@grawe.hr, +385 91 5409 140

Mišel Dario Pukec, Križevci (Središnja Hrvatska), misael-dario.pukec@grawe.hr, +385 98 377 839

Domagoj Rajić, Metković (Dalmacija), domagoj.rajic@grawe.hr, +385 99 8472 699

Damir Spahić, Zagreb (Središnja Hrvatska), damir.spahic@grawe.hr, +385 98 359 795

Ljubica Zdjelar, Umag (Istra), ljubica.zdjelar@grawe.hr, +385 99 2743 250

Denis Živulić, Novigrad (Istra), denis.zivulic@grawe.hr, +385 99 7305 801

Talijanski jezik - Italian - Italienisch - L'Italiano

Adriano Antonac, Buje (Istra), adriano.antonac@grawe.hr, +385 99 2495 329

Vendi Bolonović Perani, Pula (Istra), vendi.bolonovic-peranic@grawe.hr, +385 91 5094 489

Gorana Brnabić, Rijeka (Kvarner), gorana.brnabic@grawe.hr, +385 95 8951 715

Elena Donda, Rijeka (Kvarner), elena.donda@grawe.hr, +385 91 5127 334

Marina Đurđević, Buje (Istra), marina.djurdjević@grawe.hr, +385 91 1536 107

Sandra Išić, Pula (Istra), sandra.isic@grawe.hr, +385 98 1627 177

Mirela Križman, Novigrad (Istra), mirela.krizman@grawe.hr, +385 92 1155 878

Andreja Polanc, Delnice (Kvarner), andreja.polanc@grawe.hr, +385 98 865 964

Valentina Popović, Pula (Istra), valentina.popovic@grawe.hr, +385 99 7305 931

Dean Putina, Pula (Istra), dean.putina@grawe.hr, +385 98 441 882

Tajana Raunić, Rijeka (Kvarner), tajana.raunic@grawe.hr, +385 95 8242 510

Davor Škorić, Rijeka (Kvarner), davor.skoric@grawe.hr, +385 99 7874 286

Katja Škropeta, Umag (Istra), katja.skropeta@grawe.hr, +385 91 7949 944

Antonela Vežnaver, Buje (Istra), antonela.veznaver@grawe.hr, +385 99 7305 802

Denis Živulić, Novigrad (Istra), denis.zivulic@grawe.hr, +385 99 7305 801

 

Slovenski jezik - Slovenian - Slovenisch - Slovenski

Adriano Antonac, Buje (Istra), adriano.antonac@grawe.hr, +385 99 2495 329

Marina Đurđević, Buje (Istra), marina.djurdjević@grawe.hr, +385 91 1536 107

Katja Škropeta, Umag (Istra), katja.skropeta@grawe.hr, +385 91 7949 944

Ljubica Zdjelar, Umag (Istra), ljubica.zdjelar@grawe.hr, +385 99 2743 250

 

Francuski jezik - French - Französisch - Français

Renato Sršen, Metković (Dalmacija), renato.srsen@grawe.hr, +385 95 3782 458

Španjolski jezik - Spanish - Spanisch - Español

Gorana Brnabić, Rijeka (Kvarner), gorana.brnabic@grawe.hr, +385 95 8951 715

Slovački jezik - Slovak - Slowakisch - Slovenský jazyk

Kristijan Štenc, Đakovo (Slavonija), kristijan.stenc@grawe.hr, +385 91 2108 179

npr Car osiguranje, savjetnik za kupca, ...